Parimad lahendused

Sinu ehitusprojekti kindel tugi!

Pakume oma klientidele täielikult komplektset paketti: nõustamisest, projekteerimisest kuni võtmete üleandmiseni. Samuti pakume klientidele võimalust kasutada meie ehitusjuhtimise teenust, mis lihtsustab tunduvalt ehitusprotsesside korraldamist ja läbiviimist kliendi jaoks.

Astu esimene samm ja võta meiega ühendust - me oleme siin, et aidata!

Motiveeritud tiim

Tegeleme mitmete ehitusvaldkonna aspektidega, tagades, et meie kliendid saaksid kõik vajaliku ühest kohast - alates ehitustöödest kuni spetsiaalsete eritöödeni.

100+

aastat kogemust

200+

aastat kogemust

300+

aastat kogemust

400+

aastat kogemust

Meie ettevõte tegeleb ehitustöödega alates planeerimisest kuni kasutusloa saamiseni, pakkudes samal ajal ka omanikujärelevalve teenust vastavalt kehtivatele seaduslikele nõuetele.

Teenused

EHITAMINE

  • Pakume oma klientidele kõiki ehitustöid alates vundamendist kuni siseviimistluseni, s.h ka eritöid, mille teostamisel kasutame vajadusel oma partnereid, kes on oma ala parimad asjatundjad. Vajadusel konsulteerimine ja teostame järelvalvet.

EHITUSJUHTIMINE

  • Ehitusjuhtimise teenus seisneb tööde korraldamises Tellija huvide eest seistes. Otsime sobiva töövõtja, peame hinnaläbirääkimisi, korraldame tööde teostamise ning tagame tööohutusnõuete täitmise. Ühtlasi kontrollime tööde kvaliteeti ja dokumenteerimist.

OMANIKUJÄRELEVALVE

  • Meie ettevõte pakub ehitusvaldkonnas omanikujärelevalve teenust, vastavalt kehtivale Ehitusseadusele sätestatud nõuetele.Tagame ehitise omanikule kvaliteetse ehitustöö ning vastavuse ehitusprojekti ja tehniliste dokumentide nõuetele.

Kontakt

Missioon

Meie missiooniks on pakkuda terviklikku ja professionaalset teenust, hõlmates kõike nõustamisest ja projekteerimisest kuni võtmete üleandmiseni.

Kontakteeru

Visioon

Meie visioon on saavutada klientide täielik rahulolu, luues innovatiivseid ja jätkusuutlikke lahendusi ehitusvaldkonnas.

Meie tehtud tööd

Mida kliendid arvavad?

Nad olid meie kõrval iga sammu juures, alates esimesest konsultatsioonist kuni võtmete üleandmiseni.

Martti P.
Klient

Soovitan neid soojalt! Nende pühendumus ja oskusteave on silmapaistvad. Väga hea meeskond.

Anu T.
Klient

Ei saa mainimata jätta ka ehitusjuhtimise teenust, mis tegi kogu protsessi meie jaoks hõlpsaks ja stressivabaks.

Priit-Kaspar M.
Klient

Viimased uudised

Viimased uudised

Saada meile sõnum

Otsid parimat lahendust?

Me oleme siin, et aidata!

Saada meile sõnum ning me vastame sulle esimesel võimalusel!